İlkokul
Sosyal Beceriler
50
Tematik Öğrenme
77
Temel spor Becerileri
63
Bilingual
63
Bilingual anaokulunda en çok önem verilen eğitim anlayışımızdır.
77

İlkokul

İ lkokulda temel hedef, öğrencilerimize temel becerilerin kazandırılması ve bu yolla mutlu olan ve mutlu eden birey kimliğinin öne çıkarılmasıdır.
Öğrencilerimizin, öğrenmeyi öğrenmiş, bilgiyi transfer etme becerisi gelişmiş, becerileri tüm alanlarda çoğalmış, farkındalık düzeylerinin gereği gibi oluşmuş olması için uğraş veriyoruz.
Geleceğin lider kadrolarını yetiştirmek amacıyla yola çıkan Yeşilyurt Açı Koleji olarak hayat başarısının oluşumu için ilkokul yıllarında atılan bu adımları çok önemsiyoruz. Yeşilyurt Açı Kolejinde eğitim hayatlarına ilk adımı atan öğrenciler, edindikleri sağlam temel sayesinde başarıyı yarınlara taşıyacaktır.

İlkokulda neler var ?

 • Sosyal Beceriler | 2017-2018
  Çocukların kendilerinin bu dünyada kim oldukları duygusunun geliştirilmesi sağlanır. Öğretmenlerimiz, çocukların yaşadıkları dünyayı anlamalarına yardımcı olan saygın ve farklı öğrenme ortamları yaratarak merhamet ve sorumluluk duygularını geliştirirler.
 • Temel Spor Becerileri | 2017-2018
  Kondisyon koordinasyon, kuvvet, güç ve dayanıklılığın geliştirici çalışmalarını başladığı bu evrede birbirinden farklı istasyonlar ile günün ikinci yarısında çocuklarımızın enerjisini doğru yolla kullanmalarını sağlarız.
 • Tematik Öğrenme | 2017-2018
  İlkokulda Tematik Öğrenme ile ilgili içerik.
 • Bilingual | 2017-2018
  Günümüz dünyasında, bireylerin dünyayla iletişim ve etkileşime geçmesi hatta dünyayla entegre olmasının en önemli araçlarından biri çok dilliliktir. Bu kapsamda Yeşilyurt Açı Koleji öğrencilerinin, ana dillerini etkili ve başarılı şekilde kullanmalarını, başka dilleri öğrenmenin en temel unsuru olarak görme bilincine sahiptir. Yeşilyurt Açı Koleji öğrencilerini, iyi bir ana dil becerisinin İngilizce ve diğer yabancı dillerin kullanımını da olumlu etkisinden hareket ederek, İngilizceyi de akıcı bir biçimde konuşma ve yazma becerisine sahip olarak yetiştirir.

İlkokul

Yeşilyurt Açı Koleji Anaokulu

Tel: (0212) 573 00 45
Yeşilyurt Mahallesi, Sahil Yolu Cd., 34149 Bakırköy/İstanbul